Teambuilding

Další možnosti jak utužit tým

Naši zákaznící


Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz. Pavel BambásekCzech Social Dynamics o.s.

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer ... Hanka RošickáInternet Info s.r.o.

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio ... Pavel MinářZoner software a.s.

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Petra HubačováTEDX Prague

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí! Tomáš KarlíkTV NOVA

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Ing. Milan ŠoceStránky.cz

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty Marta LerichováCHANCE a.s.

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost! Mgr. Lukáš ŠkopekAEGON | Česká republika

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem. Richard KapsaGenerali PPF Holding

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera ... Petra ChrapčiakováSTUDENT AGENCY s.r.o.

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Vít BurdaExcello s.r.o.

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Ing Ondřej StrnadŠkoFIN s.r.o.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

Těžiště našich realizací leží v zážitkových hrách, ale umíme zrealizovat mnoho dalších akcí. Několik příkladů najdete níže.

Firemní den se zážitky - Uspořádáme váš firemní den, který okořeníme zážitkovými aktivitami dle vašeho výběru.

Nahrávání vlastního/firemního CD - Celý kolektiv či vybraní kolegové mohou nazpívat pod dohledem profesionála vlastní, převzaté nebo na míru složené písně. Získáte profesionální nahrávku + hudební podklad.

Herecký workshop - Ve spolupráci s profesionálními herci a divadlem V Celetné. Vhodný pro vylepšení komunikačních dovedností.

Sportovní akce na klíč - Zbavte se stresu sportem. Turnaj v libovolné aktivitě, ale i netradiční událost pro vás a vaše klienty či partnery. Pořádali jsme například večírek v Sazka Aréně a v podobě hokejového dne nebo vánoční večírek na pláži, kdy součástí akce byly hostesky v havajských národních krojích.

Zbavte se strachu z létání - Kurz pořádaný ve spolupráci s ČSA. Vhodné pro management, který je nucen v rámci výkonu své pozice cestovat letadlem.

Destruktoterapie - Netradiční způsob uvolnění nahromaděného stresu a moderní forma aktivní relaxace. Získáte možnost rozbít automobil pomocí kladiv a basebalových pálek.

Offroad expedice - 3-30 denní cesty expedičními terénními vozy Jeep. Polsko, Maďarsko, ale i Maroko či Keňa. Profesionální průvodci s dlouholetými zkušenostmi.

Smíchologie pro firmy - Praktiky založené na principech jógy smíchu a její aplikace do firemního prostředí. Endorfiny a radost, otevřenost a pročištění komunikačního smogu ve vaší společnosti.

Teambuilding přesně pro Vás - Máte jinou představu? Chcete si z nabízených akci namixovat něco vlastního? Chcete něco nového? Ozvěte se nám!