Večeře s vraždou

Originální program nejen pro váš firemní večírek.

Naši zákaznící


Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz. Pavel BambásekCzech Social Dynamics o.s.

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer ... Hanka RošickáInternet Info s.r.o.

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio ... Pavel MinářZoner software a.s.

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Petra HubačováTEDX Prague

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí! Tomáš KarlíkTV NOVA

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Ing. Milan ŠoceStránky.cz

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty Marta LerichováCHANCE a.s.

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost! Mgr. Lukáš ŠkopekAEGON | Česká republika

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem. Richard KapsaGenerali PPF Holding

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera ... Petra ChrapčiakováSTUDENT AGENCY s.r.o.

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Vít BurdaExcello s.r.o.

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Ing Ondřej StrnadŠkoFIN s.r.o.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

Originální program nejen pro váš firemní večírek. Staňte se svědky vraždy ve stylu Agathy Christie a pokuste se odhalit vraha. Je jím jedna z postav, které dobře znáte. Je jen na vás najít důkazy a pomocí kriminalistických metod získat indície, které povedou k odhalení jeho totožnosti.

Koncepce večera

Celý večer je pojatý jako setkání s klasickými detektivními příběhy A. Christie a zejména její slavnou detektivní hrdinkou slečnou Jane Marplovou (speaker – profesionální herečka/herec).

Vražda

Při této akci se účastníci dostanou přímo do středu vyšetřování záhadné vraždy. Mohou nejen sledovat napínavý příběh, ale také se zapojit do vyšetřování jako amatérští detektivové.

Mechanismus Hry

profesionální herci, sehrají 3 scény (originální videoprojekce) seznamujících nás s celým případem

Všechny informace, které zazní v těchto scénkách, budou k dispozici v tištěné podobě v Herních novinách, které budou v průběhu času vycházet (kolportér je rozdává pro účastníky, kteří se nestihnou zúčastnit některé ze scének).

V mezidobí mohou všichni účastníci získávat speciální indície. Tyto indicie získávají od hostesek po úspěšném absolvování herních aktivit (hlavolamy, logické i grafické hádanky, detektivní kvíz, poznávání míchaných drinků, pojídání papriček chalapenos, sestavováni portrétu vraha, atp.)

Možné aktivity:

 1. 1logické hádanky
 2. 2grafické hádanky (najdi dva rozdíly, přečti sdělení, atp.)
 3. 3hlavolamy
 4. 4detektivní kviz – písemný nebo filmový
 5. 5poznávání drinků
 6. 6poznávání neznámých látek
 7. 7kriminalistické postupy – otisky prstů, hledání mikroskopických důkazů
 8. 8identikit – sestavování portrétu podezřelého
 9. 9geomag – vytváření tvarů ze speciální „hry/stavebnice“
 10. 10slovní hry
 11. 11airsoftová střelnice