Firemní dárky

Zážitky potěší ty, na kterých záleží úspěch vaší společnosti

Naši zákaznící


Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz. Pavel BambásekCzech Social Dynamics o.s.

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer ... Hanka RošickáInternet Info s.r.o.

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio ... Pavel MinářZoner software a.s.

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Petra HubačováTEDX Prague

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí! Tomáš KarlíkTV NOVA

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Ing. Milan ŠoceStránky.cz

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty Marta LerichováCHANCE a.s.

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost! Mgr. Lukáš ŠkopekAEGON | Česká republika

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem. Richard KapsaGenerali PPF Holding

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera ... Petra ChrapčiakováSTUDENT AGENCY s.r.o.

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Vít BurdaExcello s.r.o.

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Ing Ondřej StrnadŠkoFIN s.r.o.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

darková krabičkaDodáme vám zážitkové dárky od levnějších až po exkluzivní, připravíme dárkovou krabičku s vaším logem, zajistíme doručení a kompletní servis při realizaci zážitku. Všechny účastníky zážitků úrazově pojistíme a poskytneme jim plný servis.

Po konzultaci s daňovým poradcem pro vás uděláme maximum v otázce daňové optimalizace fakturace.

Kam dál?

V naší nabídce najdete přes 160 zážitkových aktivit – relaxační a zkrášlující procedury, sportovní zážitky, adrenalinové, závodní, vojenské a terénní vozy, gurmánské akce, zážitkové kurzy, možnost vyzkoušet si různá povolání (divadelní herec, fotomodelka, dabér, ošetřovatel v ZOO), vyhlídkové lety, lety balónem, skoky padákem, ale i zážitky pro rodiče s dětmi nebo zážitkové hry. Jedná se o vyzkoušené a ověřené aktivity, které si s naší pomocí užily už tisícovky zákazníků.

Certifikát na zážitek

12 měsíců platný poukaz na vybraný zážitek

Univerzální certifikát

12 měsíců platný poukaz na výběr zážitků z naší nabídky

Dárkové balení

Dárková krabička – bezplatně ke každému certifikátu na zážitek

Dárky s Vaším logem

Využijte dárek k propagaci vlastní značky.